Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

BMO-GS-1876 Włocławek (gw), Warząchewka - działka na sprzedaż

OpisBiuro Nieruchomości Bemo oferuje na sprzedaż :


Atrakcyjną działka inwestycyjna w miejscowości Gołaszewo w województwie kujawsko - pomorskim, powiat włocławski, gmina Kowal.
 Plan działki 26 800 m2  pozwala na podział na 26 mniejszych działek, 21 zł / m2.


Teren idealnie nadaje się pod duże siedlisko. Istnieje również możliwość jego podziału na mniejsze działki budowlane (grunt został odrolniony, wydano warunki zabudowy na budowę na nim 30 wolnostojących domów jednorodzinnych). Dojazd drogą asfaltową (energia elektryczna i woda w drodze).


Działka znajduje się w urokliwej krajobrazowo okolicy kujawskich pól i lasów w pobliżu Gostynińsko - Kujawskiego Parku Krajobrazowego. Nieopodal liczne jeziora - Wikaryjskie, Wójtowskie, Rakutowskie, Lubiechowskie, Krzewent i Goreńskie. W okolicy intensywnie rozwija się budownictwo jednorodzinne (nowe domy w bezpośrednim sąsiedztwie działki).


Doskonały dojazd zarówno z Włocławka (ok. 12 km/15 min) jak i z Łodzi (zjazd z autostrady A1 - węzeł Kowal - ok. 8 km/10 min; autostradą A1 od węzła Stryków ok. 45 min). Stacja PKP Gołaszewo Kujawskie w odległości 2 km.


Dla osób ceniących sobie spokój i lubiących przyrodę...


W przypadku zainteresowania ofertą proszę o kontakt : 512-490-030

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Małgorzata Pomian
Telefon komórkowy 512490030
m.pomian@bemonieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty BMO-GS-1876
Lokalizacja Włocławek (gw), Warząchewka
Pow. całkowita [m2] 26 800,00 m²
Cena 562 PLN
Cena/m2 0.02 PLN

Nieruchomość

Ukształtowanie działki płaska