BIURO NIERUCHOMOŚCI BEMO prezentuje Państwu budynek handlowo-usługowy na wynajem, o powierzchni całk. 420 m2, zlokalizowany w miejscowości Szpetal Górny, gm. Fabianki. Usytuowany na działce 1100 m2.
Pawilon przeznaczony na działalność handlową, usługową lub biurową, składający się z dwóch kondygnacji, każda o powierzchni 210 m2.
LOKALIZACJA
Nieruchomość zlokalizowana przy drodze głównej, asfaltowej, o dużym natężeniu ruchu. Posiada dwa niezależne wjazdy, bezpośrednio z ulicy. Prywatny naziemny parking bezpośrednio przed budynkiem.
STANDARD WYKOŃCZENIA
Nieruchomość wykończona zostanie w stanie deweloperskim, gotowym do dalszej aranżacji wnętrz i przygotowania pomieszczeń pod konkretny rodzaj działalności.
Cała przestrzeń wewnątrz zostanie dobrze doświetlona dzięki dużym oknom po obydwu stronach.
ATUTY NIERUCHOMOŚCI
Obiekt multifunkcyjny, z dużym potencjałem.
Usytuowany w bardzo dobrej lokalizacji, bezpośrednio przy głównej drodze.
Nieruchomość świeżo wykończona, gotowa do adaptacji.
Duża powierzchnia obiektu.
DODATKOWE INFORMACJE
Wymiary każdej z kondygnacji: 11,8 x 17,8 m.
Wysokość: 3,4 m.
Udźwig tropu: 1,5 tony na 1 m2.
Istnieje możliwość wykończenia wnętrza "pod klucz" na życzenie klienta.
CENA NIERUCHOMOŚCI
10 000 zł netto/miesiąc.
KONTAKT DO AGENTA
W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod nr tel. 577 388 588
KREDYT HIPOTECZNY
W BEMO posiadamy własny Dział Finansowania Nieruchomości. Współpracujemy z ponad 15 bankami, spośród których najlepszą ofertę pomogą Ci wybrać nasi eksperci. Naszym klientom gwarantujemy najniższe oprocentowanie oraz możliwość negocjacji marży z bankami. Bezpłatnie przeprowadzimy Cię przez całą procedurę kredytową, tak aby cały proces był dla Ciebie łatwy, zrozumiały i przyjemny.
Niniejsze ogłoszenie sporządzone zostało zgodnie z informacjami uzyskanymi od właściciela, podlega aktualizacji i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego